Oct 2, 2023
|
v. Terme Olimia Podcetrtek |
W, 99 - 95 |
Poden Hall
Slovenian SKL
|
1-0 |
PTS: 20. K. Robinson
REB: 9. S. Ristic
AST: 6. T. Jugovic
|
PTS: 29. Jure Pelko
REB: 9. Igor Struger
AST: 4. A. Stoimenov
|
118.1 - 113.4 |
Oct 7, 2023
|
@ Rogaska Crystal |
L, 96 - 79 |
II. OS Rogaska Slatina
Slovenian SKL
|
1-1 |
PTS: 22. K. Robinson
REB: 4. K. Robinson
AST: 5. T. Jugovic
|
PTS: 18. N. Sikiras
REB: 9. N. Sikiras
AST: 8. David Kralj
|
118.3 - 97.3 |
Oct 16, 2023
|
v. Sencur Gorenjska Gradbena Druzba Kranj |
W, 108 - 72 |
Poden Hall
Slovenian SKL
|
2-1 |
PTS: 25. K. Robinson
REB: 13. K. Robinson
AST: 7. Sinisa Bilic
|
PTS: 11. Matej Cibej
REB: 7. A. Malovcic
AST: 6. N. Martincic
|
146.5 - 97.7 |
Oct 20, 2023
|
@ Helios Domzale |
L, 77 - 72 |
Hala komunalnega centra Domzale
Slovenian SKL
|
2-2 |
PTS: 13. T. Jugovic
REB: 6. K. Robinson
AST: 4. Elvis Keric
|
PTS: 30. B. Mahkovic
REB: 8. Milos Glisic
AST: 6. B. Mahkovic
|
118.9 - 111.2 |
Oct 25, 2023
|
v. Krka Novo Mesto |
L, 90 - 97 |
Poden Hall
Slovenian SKL
|
2-3 |
PTS: 27. K. Robinson
REB: 7. Sinisa Bilic
AST: 8. Matej Rojc
|
PTS: 14. I. Cousins
REB: 6. Jurij Macura
AST: 6. Niko Bacvic
|
114.9 - 123.8 |
Nov 4, 2023
|
@ Hopsi Polzela |
W, 82 - 88 |
Polzela Sport Hall
Slovenian SKL
|
3-3 |
PTS: 23. Sinisa Bilic
REB: 7. S. Ristic
AST: 8. Matej Rojc
|
PTS: 24. J. Skipper-Brown
REB: 11. J. Skipper-Brown
AST: 6. D. Dukanovic
|
107.8 - 115.7 |
Nov 11, 2023
|
v. ECE Triglav |
W, 103 - 97 |
Poden Hall
Slovenian SKL
|
4-3 |
PTS: 29. Sinisa Bilic
REB: 10. Sinisa Bilic
AST: 8. Matej Rojc
|
PTS: 20. Lovro Urbiha
REB: 11. Lovro Urbiha
AST: 4. Jan Macek
|
116.9 - 110.1 |
Nov 18, 2023
|
@ Ilirija |
W, 85 - 96 |
GIB Sports Hall
Slovenian SKL
|
5-3 |
PTS: 19. K. Robinson
REB: 8. K. Robinson
AST: 4. Sinisa Bilic
|
PTS: 13. Luka Kures
REB: 6. Anej Orel
AST: 5. M. Mulalic
|
110.3 - 124.6 |
Nov 24, 2023
|
v. KK Tajfun Sentjur |
L, 73 - 82 |
Poden Hall
Slovenian SKL
|
5-4 |
PTS: 18. K. Robinson
REB: 8. K. Robinson
AST: 5. Elvis Keric
|
PTS: 30. Marko Juric
REB: 8. J. Lawrence
AST: 6. Marko Juric
|
94.7 - 106.4 |
Dec 4, 2023
|
@ Terme Olimia Podcetrtek |
W, 88 - 91 |
Podcetrtek Sports Hall
Slovenian SKL
|
6-4 |
PTS: 18. Sinisa Bilic
REB: 7. Sinisa Bilic
AST: 4. Sinisa Bilic
|
PTS: 30. S. Atanackovic
REB: 7. Reuf Livadic
AST: 9. G. Skorjanc
|
117.8 - 121.8 |
Dec 9, 2023
|
v. Rogaska Crystal |
W, 93 - 84 |
Poden Hall
Slovenian SKL
|
7-4 |
PTS: 32. K. Robinson
REB: 8. K. Robinson
AST: 5. T. Jugovic
|
PTS: 29. David Kralj
REB: 13. N. Sikiras
AST: 3. Patrik Tabak
|
116.8 - 105.5 |
Dec 16, 2023
|
@ Sencur Gorenjska Gradbena Druzba Kranj |
L, 79 - 72 |
Sports hall Sencur
Slovenian SKL
|
7-5 |
PTS: 23. K. Robinson
REB: 13. K. Robinson
AST: 4. Matej Rojc
|
PTS: 17. B. Dragovic
REB: 8. Dino Muric
AST: 6. Jan Novak
|
108.4 - 98.8 |
Dec 26, 2023
|
v. Helios Domzale |
W, 79 - 78 |
Poden Hall
Slovenian SKL
|
8-5 |
PTS: 18. K. Robinson
REB: 8. K. Robinson
AST: 3. Matej Rojc
|
PTS: 19. P. Blomgren
REB: 7. Milos Glisic
AST: 4. P. Blomgren
|
105.0 - 103.7 |
Jan 3, 2024
|
@ Krka Novo Mesto |
L, 101 - 64 |
Leon Stukelj Hall
Slovenian SKL
|
8-6 |
PTS: 22. K. Robinson
REB: 8. Matej Rojc
AST: 6. Matej Rojc
|
PTS: 20. Leon Stergar
REB: 9. R. Jurkovic
AST: 14. Niko Bacvic
|
136.5 - 86.5 |
Jan 13, 2024
|
v. Hopsi Polzela |
W, 76 - 74 |
Poden Hall
Slovenian SKL
|
9-6 |
PTS: 17. Sinisa Bilic
REB: 10. Sinisa Bilic
AST: 4. Matej Rojc
|
PTS: 22. Cooper Robb
REB: 10. J. Skipper-Brown
AST: 7. M. Grusovnik
|
98.1 - 95.5 |
Jan 20, 2024
|
@ ECE Triglav |
L, 91 - 68 |
SD Planina
Slovenian SKL
|
9-7 |
PTS: 17. K. Robinson
REB: 8. K. Robinson
AST: 3. Matej Rojc
|
PTS: 21. Jan Dornik
REB: 9. Uros Sikanic
AST: 4. Lovro Urbiha
|
128.4 - 95.9 |
Jan 28, 2024
|
v. Ilirija |
L, 74 - 76 |
Poden Hall
Slovenian SKL
|
9-8 |
PTS: 19. K. Robinson
REB: 17. K. Robinson
AST: 6. Matej Rojc
|
PTS: 28. Tadej Ferme
REB: 11. Anej Orel
AST: 4. M. Mulalic
|
98.2 - 100.9 |
Feb 3, 2024
|
@ KK Tajfun Sentjur |
L, 87 - 72 |
Hrusevec Sport Hall
Slovenian SKL
|
9-9 |
PTS: 15. C.J. White
REB: 10. K. Robinson
AST: 9. C.J. White
|
PTS: 21. J. Lawrence
REB: 13. A. Iyiola
AST: 7. Nal Belko
|
112.5 - 93.1 |
Mar 4, 2024
|
v. ECE Triglav |
W, 86 - 75 |
Poden Hall
Slovenian SKL
|
10-9 |
PTS: 20. K. Robinson
REB: 6. K. Robinson
AST: 3. T. Jugovic
|
PTS: 21. Crt Cabrilo
REB: 7. Uros Sikanic
AST: 4. Crt Cabrilo
|
116.8 - 101.9 |
Mar 10, 2024
|
@ Hopsi Polzela |
L, 81 - 76 |
Polzela Sport Hall
Slovenian SKL
|
10-10 |
PTS: 22. C.J. White
REB: 6. S. Ristic
AST: 7. T. Jugovic
|
PTS: 24. V. Vranic
REB: 11. Jure Besedic
AST: 7. Jure Besedic
|
95.4 - 89.5 |
Mar 18, 2024
|
v. Terme Olimia Podcetrtek |
L, 78 - 81 |
Poden Hall
Slovenian SKL
|
10-11 |
PTS: 22. Sinisa Bilic
REB: 6. Sinisa Bilic
AST: 8. C.J. White
|
PTS: 24. A. Stoimenov
REB: 7. Reuf Livadic
AST: 4. A. Stoimenov
|
111.1 - 115.4 |
Mar 27, 2024
|
v. Krka Novo Mesto |
L, 63 - 78 |
Poden Hall
Slovenian SKL
|
10-12 |
PTS: 23. K. Robinson
REB: 10. S. Ristic
AST: 3. Matej Rojc
|
PTS: 25. Miha Skedelj
REB: 9. Miha Skedelj
AST: 8. Niko Bacvic
|
89.2 - 110.4 |
Apr 3, 2024
|
@ Sencur Gorenjska Gradbena Druzba Kranj |
L, 85 - 74 |
Sports hall Sencur
Slovenian SKL
|
10-13 |
PTS: 23. K. Robinson
REB: 8. K. Robinson
AST: 3. K. Robinson
|
PTS: 26. A. Malovcic
REB: 5. A. Malovcic
AST: 8. Jan Novak
|
110.2 - 96.0 |
Apr 8, 2024
|
v. Rogaska Crystal |
W, 80 - 76 |
Poden Hall
Slovenian SKL
|
11-13 |
PTS: 25. C.J. White
REB: 13. K. Robinson
AST: 3. C.J. White
|
PTS: 19. J. Session
REB: 11. J. Session
AST: 4. Patrik Tabak
|
97.0 - 92.2 |
Apr 12, 2024
|
v. Helios Domzale |
L, 66 - 79 |
Poden Hall
Slovenian SKL
|
11-14 |
PTS: 21. K. Robinson
REB: 9. K. Robinson
AST: 5. Matej Rojc
|
PTS: 19. Rok Nemanic
REB: 10. Jan Copot
AST: 9. B. Mahkovic
|
95.9 - 114.8 |
Apr 21, 2024
|
@ KK Tajfun Sentjur |
W, 78 - 83 |
Hrusevec Sport Hall
Slovenian SKL
|
12-14 |
PTS: 25. C.J. White
REB: 13. K. Robinson
AST: 6. Matej Rojc
|
PTS: 25. Nejc Zupan
REB: 8. A. Iyiola
AST: 6. Nal Belko
|
119.1 - 126.7 |
Apr 26, 2024
|
@ Ilirija |
L, 81 - 69 |
GIB Sports Hall
Slovenian SKL
|
12-15 |
PTS: 12. S. Ristic
REB: 9. Sinisa Bilic
AST: 7. Matej Rojc
|
PTS: 14. Luka Barisic
REB: 10. S. Macura
AST: 5. A. Arslanagic
|
109.7 - 93.5 |
May 4, 2024
|
@ Krka Novo Mesto |
L, 98 - 74 |
Leon Stukelj Hall
Slovenian SKL
|
12-16 |
PTS: 24. C.J. White
REB: 4. Luka Rudovic
AST: 4. C.J. White
|
PTS: 20. M. Cerkvenik
REB: 12. Miha Skedelj
AST: 5. M. Cerkvenik
|
130.2 - 98.3 |
May 7, 2024
|
v. Krka Novo Mesto |
L, 82 - 89 |
Poden Hall
Slovenian SKL
|
12-17 |
PTS: 18. Luka Rudovic
REB: 5. C.J. White
AST: 4. C.J. White
|
PTS: 25. Jan Span
REB: 9. Miha Skedelj
AST: 5. Jan Span
|
114.7 - 124.4 |