Sep 30, 2023
|
v. Rogaska Crystal |
W, 96 - 74 |
GIB Sports Hall
Slovenian SKL
|
1-0 |
PTS: 18. Luka Barisic
REB: 11. S. Macura
AST: 6. Tadej Ferme
|
PTS: 22. J. Session
REB: 8. J. Session
AST: 6. David Kralj
|
115.9 - 89.3 |
Oct 7, 2023
|
@ Sencur Gorenjska Gradbena Druzba Kranj |
L, 95 - 68 |
Sports hall Sencur
Slovenian SKL
|
1-1 |
PTS: 18. Luka Barisic
REB: 11. Anej Orel
AST: 8. Luka Kures
|
PTS: 14. D. Petrovic
REB: 7. Dino Muric
AST: 7. Matej Cibej
|
128.6 - 92.0 |
Oct 16, 2023
|
v. Helios Domzale |
L, 90 - 95 |
GIB Sports Hall
Slovenian SKL
|
1-2 |
PTS: 19. Luka Kures
REB: 10. Anej Orel
AST: 6. Luka Kures
|
PTS: 26. Rok Nemanic
REB: 10. Tibor Mirtic
AST: 8. Nejc Baric
|
123.6 - 130.4 |
Oct 18, 2023
|
@ Krka Novo Mesto |
L, 79 - 66 |
Leon Stukelj Hall
Slovenian SKL
|
1-3 |
PTS: 16. Anej Orel
REB: 11. S. Macura
AST: 5. Tadej Ferme
|
PTS: 19. M. Cerkvenik
REB: 9. Miha Skedelj
AST: 5. Leon Stergar
|
103.2 - 86.3 |
Oct 25, 2023
|
@ BC Hallmann Vienna |
L, 113 - 102 |
Stadthalle B
Alpe-Adria Cup
|
0-1 |
PTS: 24. S. Macura
REB: 7. S. Macura
AST: 11. Luka Kures
|
PTS: 39. D. Konjevic
REB: 9. Darko Bajo
AST: 7. B. Vujosevic
|
144.0 - 130.0 |
Oct 27, 2023
|
v. Hopsi Polzela |
W, 96 - 83 |
GIB Sports Hall
Slovenian SKL
|
2-3 |
PTS: 18. Anej Orel
REB: 7. Matic Mikus
AST: 9. Tadej Ferme
|
PTS: 31. J. Skipper-Brown
REB: 14. J. Skipper-Brown
AST: 7. Cooper Robb
|
119.1 - 102.9 |
Oct 31, 2023
|
@ Olomoucko Prostejov |
L, 85 - 76 |
Sportcentrum Prostejov-DDM
Alpe-Adria Cup
|
0-2 |
PTS: 32. Anej Orel
REB: 10. Anej Orel
AST: 4. N. Scekic
|
PTS: 24. M. Shaver, Jr.
REB: 11. Adrio Bailey
AST: 6. M. Shaver, Jr.
|
98.0 - 87.6 |
Nov 3, 2023
|
@ ECE Triglav |
W, 82 - 83 |
SD Planina
Slovenian SKL
|
3-3 |
PTS: 16. M. Mulalic
REB: 8. S. Macura
AST: 8. Luka Kures
|
PTS: 21. Uros Sikanic
REB: 11. Jost Flerin
AST: 4. Crt Cabrilo
|
106.9 - 108.2 |
Nov 8, 2023
|
v. KK Dubrava Zagreb |
W, 80 - 74 |
GIB Sports Hall
Alpe-Adria Cup
|
1-2 |
PTS: 17. Luka Barisic
REB: 10. N. Scekic
AST: 7. Luka Kures
|
PTS: 20. Toni Rocak
REB: 11. Toni Rocak
AST: 6. M. Vidovic
|
97.5 - 90.2 |
Nov 11, 2023
|
v. KK Tajfun Sentjur |
W, 83 - 80 |
GIB Sports Hall
Slovenian SKL
|
4-3 |
PTS: 16. Luka Kures
REB: 7. M. Mulalic
AST: 7. Luka Kures
|
PTS: 21. Nal Belko
REB: 11. Urban Durnik
AST: 5. Nal Belko
|
115.2 - 111.0 |
Nov 15, 2023
|
v. BC Kolin |
L, 91 - 97 |
GIB Sports Hall
Alpe-Adria Cup
|
1-3 |
PTS: 18. Anej Orel
REB: 7. S. Macura
AST: 8. Tadej Ferme
|
PTS: 21. Adam Goga
REB: 7. Jakub Petras
AST: 7. Adam Goga
|
108.3 - 115.5 |
Nov 18, 2023
|
v. LTHCast Skofja |
L, 85 - 96 |
GIB Sports Hall
Slovenian SKL
|
4-4 |
PTS: 13. Luka Kures
REB: 6. Anej Orel
AST: 5. M. Mulalic
|
PTS: 19. K. Robinson
REB: 8. K. Robinson
AST: 4. Sinisa Bilic
|
110.3 - 124.6 |
Nov 22, 2023
|
@ CSS Bega Timisoara |
L, 97 - 85 |
Sala Constantin Jude
Alpe-Adria Cup
|
1-4 |
PTS: 19. Luka Kures
REB: 7. Anej Orel
AST: 8. A. Arslanagic
|
PTS: 27. Igor Kesar
REB: 6. A. Mirkovic
AST: 8. D. Dimitrijevic
|
123.6 - 108.3 |
Nov 25, 2023
|
@ Terme Olimia Podcetrtek |
W, 77 - 87 |
Podcetrtek Sports Hall
Slovenian SKL
|
5-4 |
PTS: 20. A. Arslanagic
REB: 7. Anej Orel
AST: 5. Matic Mikus
|
PTS: 29. S. Atanackovic
REB: 8. S. Atanackovic
AST: 6. G. Skorjanc
|
95.3 - 107.6 |
Dec 2, 2023
|
@ Rogaska Crystal |
W, 63 - 94 |
II. OS Rogaska Slatina
Slovenian SKL
|
6-4 |
PTS: 21. N. Scekic
REB: 7. S. Macura
AST: 6. Luka Kures
|
PTS: 21. J. Session
REB: 8. J. Session
AST: 5. Patrik Tabak
|
79.3 - 118.3 |
Dec 9, 2023
|
v. Sencur Gorenjska Gradbena Druzba Kranj |
W, 84 - 70 |
GIB Sports Hall
Slovenian SKL
|
7-4 |
PTS: 18. M. Mulalic
REB: 10. S. Macura
AST: 6. M. Mulalic
|
PTS: 15. Jan Novak
REB: 6. A. Malovcic
AST: 7. Jan Novak
|
111.7 - 93.1 |
Dec 15, 2023
|
@ Helios Domzale |
L, 85 - 67 |
Hala komunalnega centra Domzale
Slovenian SKL
|
7-5 |
PTS: 19. M. Mulalic
REB: 6. S. Macura
AST: 5. A. Arslanagic
|
PTS: 24. Milos Glisic
REB: 12. Milos Glisic
AST: 10. Nejc Baric
|
115.9 - 91.3 |
Dec 20, 2023
|
v. Krka Novo Mesto |
L, 82 - 87 |
GIB Sports Hall
Slovenian SKL
|
7-6 |
PTS: 19. S. Macura
REB: 7. S. Macura
AST: 7. A. Arslanagic
|
PTS: 18. Leon Stergar
REB: 9. M. Radovanovic
AST: 9. Jan Span
|
98.5 - 104.5 |
Jan 6, 2024
|
@ Hopsi Polzela |
W, 81 - 103 |
Polzela Sport Hall
Slovenian SKL
|
8-6 |
PTS: 20. A. Arslanagic
REB: 6. Matic Mikus
AST: 7. A. Arslanagic
|
PTS: 22. J. Skipper-Brown
REB: 9. J. Skipper-Brown
AST: 6. J. Skipper-Brown
|
99.5 - 126.6 |
Jan 9, 2024
|
@ Rogaska Crystal |
L, 99 - 94 |
II. OS Rogaska Slatina
Slovenian Spar Cup
|
0-1 |
PTS: 19. Tadej Ferme
REB: 6. Luka Kures
AST: 9. A. Arslanagic
|
PTS: 35. N. Sikiras
REB: 12. N. Sikiras
AST: 8. Patrik Tabak
|
127.6 - 121.1 |
Jan 15, 2024
|
v. ECE Triglav |
W, 83 - 78 |
GIB Sports Hall
Slovenian SKL
|
9-6 |
PTS: 20. Anej Orel
REB: 8. Anej Orel
AST: 6. Tadej Ferme
|
PTS: 24. Uros Sikanic
REB: 11. Jan Dornik
AST: 8. Crt Cabrilo
|
114.2 - 107.3 |
Jan 17, 2024
|
@ KK Dubrava Zagreb |
L, 91 - 72 |
Alpe-Adria Cup
|
1-5 |
PTS: 18. Anej Orel
REB: 9. J. Klobucar
AST: 4. J. Klobucar
|
PTS: 21. M. Vidovic
REB: 6. Mihael Kos
AST: 4. F. Paponja
|
118.0 - 93.4 |
Jan 20, 2024
|
@ KK Tajfun Sentjur |
W, 102 - 107 |
Hrusevec Sport Hall
Slovenian SKL
|
10-6 |
PTS: 34. Luka Barisic
REB: 8. Anej Orel
AST: 10. Tadej Ferme
|
PTS: 25. Nejc Zupan
REB: 10. Nejc Zupan
AST: 6. J. Lawrence
|
118.2 - 124.0 |
Jan 24, 2024
|
@ BC Kolin |
W, 80 - 89 |
Hala Spoju
Alpe-Adria Cup
|
2-5 |
PTS: 21. Tadej Ferme
REB: 9. Matic Mikus
AST: 10. A. Arslanagic
|
PTS: 19. Z. Boskovic
REB: 8. M. Veljkovic
AST: 4. Filip Halada
|
97.5 - 108.5 |
Jan 28, 2024
|
@ LTHCast Skofja |
W, 74 - 76 |
Poden Hall
Slovenian SKL
|
11-6 |
PTS: 28. Tadej Ferme
REB: 11. Anej Orel
AST: 4. M. Mulalic
|
PTS: 19. K. Robinson
REB: 17. K. Robinson
AST: 6. Matej Rojc
|
98.2 - 100.9 |
Jan 31, 2024
|
v. BC Hallmann Vienna |
W, 121 - 101 |
GIB Sports Hall
Alpe-Adria Cup
|
3-5 |
PTS: 23. S. Macura
REB: 8. Anej Orel
AST: 11. Tadej Ferme
|
PTS: 36. D. Konjevic
REB: 8. L. Cvetkova
AST: 6. B. Vujosevic
|
144.3 - 120.4 |
Feb 5, 2024
|
v. Rogaska Crystal |
W, 99-98 |
GIB Sports Hall
Slovenian Spar Cup
|
1-1 |
N/A |
PTS: .
REB: .
AST: .
|
N/A |
Feb 11, 2024
|
v. Terme Olimia Podcetrtek |
W, 85 - 64 |
GIB Sports Hall
Slovenian SKL
|
12-6 |
PTS: 26. Luka Barisic
REB: 8. Luka Barisic
AST: 10. A. Arslanagic
|
PTS: 13. Reuf Livadic
REB: 9. Reuf Livadic
AST: 6. G. Skorjanc
|
115.8 - 87.2 |
Feb 20, 2024
|
v. CSS Bega Timisoara |
W, 92 - 81 |
GIB Sports Hall
Alpe-Adria Cup
|
4-5 |
PTS: 22. Luka Barisic
REB: 7. Tadej Ferme
AST: 11. Tadej Ferme
|
PTS: 34. Igor Kesar
REB: 8. E. Petrescu
AST: 6. L. Mitrovic
|
121.6 - 107.0 |
Feb 26, 2024
|
v. BC Hallmann Vienna |
W, 121 - 101 |
GIB Sports Hall
Alpe-Adria Cup
|
5-5 |
PTS: 23. S. Macura
REB: 8. Anej Orel
AST: 11. Tadej Ferme
|
PTS: 36. D. Konjevic
REB: 8. L. Cvetkova
AST: 6. B. Vujosevic
|
144.3 - 120.4 |
Mar 1, 2024
|
v. Hopsi Polzela |
W, 85 - 65 |
GIB Sports Hall
Slovenian SKL
|
13-6 |
PTS: 15. J. Klobucar
REB: 10. J. Klobucar
AST: 5. J. Klobucar
|
PTS: 15. Cooper Robb
REB: 9. Jure Besedic
AST: 8. Cooper Robb
|
108.1 - 82.6 |
Mar 11, 2024
|
@ Terme Olimia Podcetrtek |
L, 90 - 76 |
Podcetrtek Sports Hall
Slovenian SKL
|
13-7 |
PTS: 16. Luka Kures
REB: 8. J. Klobucar
AST: 8. Tadej Ferme
|
PTS: 22. S. Atanackovic
REB: 5. Domen Bratoz
AST: 9. Domen Bratoz
|
121.2 - 102.4 |
Mar 16, 2024
|
v. Sencur Gorenjska Gradbena Druzba Kranj |
W, 100 - 92 |
GIB Sports Hall
Slovenian SKL
|
14-7 |
PTS: 23. J. Klobucar
REB: 8. J. Klobucar
AST: 8. Luka Kures
|
PTS: 19. A. Malovcic
REB: 10. A. Malovcic
AST: 8. Jan Novak
|
120.4 - 110.8 |
Mar 20, 2024
|
@ Krka Novo Mesto |
L, 80 - 71 |
Leon Stukelj Hall
Slovenian SKL
|
14-8 |
PTS: 15. J. Klobucar
REB: 13. Anej Orel
AST: 7. A. Arslanagic
|
PTS: 20. Jan Span
REB: 12. M. Cerkvenik
AST: 4. Jan Span
|
109.0 - 96.8 |
Mar 29, 2024
|
v. Rogaska Crystal |
L, 79 - 82 |
GIB Sports Hall
Slovenian SKL
|
14-9 |
PTS: 15. S. Macura
REB: 7. Anej Orel
AST: 5. M. Mulalic
|
PTS: 18. Patrik Tabak
REB: 8. N. Sikiras
AST: 4. Patrik Tabak
|
95.7 - 99.3 |
Apr 7, 2024
|
@ Helios Domzale |
L, 95 - 84 |
Hala komunalnega centra Domzale
Slovenian SKL
|
14-10 |
PTS: 21. Tadej Ferme
REB: 5. N. Scekic
AST: 9. A. Arslanagic
|
PTS: 19. Jan Copot
REB: 10. Jan Copot
AST: 7. M. Bernard
|
129.0 - 114.1 |
Apr 16, 2024
|
v. KK Tajfun Sentjur |
L, 74 - 76 |
GIB Sports Hall
Slovenian SKL
|
14-11 |
PTS: 18. Luka Barisic
REB: 10. Luka Barisic
AST: 9. A. Arslanagic
|
PTS: 18. Urban Durnik
REB: 11. A. Iyiola
AST: 8. Nal Belko
|
107.7 - 110.6 |
Apr 21, 2024
|
@ ECE Triglav |
L, 93 - 72 |
SD Planina
Slovenian SKL
|
14-12 |
PTS: 16. Luka Kures
REB: 7. S. Macura
AST: 7. Tadej Ferme
|
PTS: 22. Uros Sikanic
REB: 9. K. Smrekar
AST: 10. Crt Cabrilo
|
127.7 - 98.9 |
Apr 26, 2024
|
v. LTHCast Skofja |
W, 81 - 69 |
GIB Sports Hall
Slovenian SKL
|
15-12 |
PTS: 14. Luka Barisic
REB: 10. S. Macura
AST: 5. A. Arslanagic
|
PTS: 12. S. Ristic
REB: 9. Sinisa Bilic
AST: 7. Matej Rojc
|
109.7 - 93.5 |
May 2, 2024
|
v. Sencur Gorenjska Gradbena Druzba Kranj |
L, 67 - 75 |
GIB Sports Hall
Slovenian SKL
|
15-13 |
PTS: 18. S. Macura
REB: 7. S. Macura
AST: 9. Tadej Ferme
|
PTS: 22. A. Malovcic
REB: 16. A. Malovcic
AST: 7. Jan Novak
|
84.0 - 94.0 |
May 9, 2024
|
@ Sencur Gorenjska Gradbena Druzba Kranj |
L, 93 - 81 |
Sports hall Sencur
Slovenian SKL
|
15-14 |
PTS: 13. Luka Barisic
REB: 8. J. Klobucar
AST: 4. J. Klobucar
|
PTS: 17. D. Djapa
REB: 7. Jan Novak
AST: 9. Jan Novak
|
116.4 - 101.4 |
May 11, 2024 2:00 PM ET |
v. Sencur Gorenjska Gradbena Druzba Kranj |
Preview |
GIB Sports Hall
Slovenian SKL
|
- |
PTS: .
REB: .
AST: .
|
PTS: .
REB: .
AST: .
|
N/A |